"Kalstrom"
"Kalstrom"

Ludi meč Kubanja i Spartaka: Goleada, dva preokreta, penal i svakom po bod (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 02.11.14. | 19:02

Oliseh postigao dva gola, a istom merom odgovorio je i Kalstrom za konačnih 3:3

KalstromKubanj i Spartak odigrali su veoma dinamičan meč u Krasnodaru, viđeno je pola tuceta golova, dva preokreta, penal i, na kraju, pala je podela plena – 3:3.

Prvo poluvreme nije odavalo utisak da će u nastavku meča navijači uživati u goleadi. Moskovljani su na odmor otišli sa minimalnom prednošću zahvaljujući Taščiju, ali kada su se vratili na teren usledio je preokret. Oliseh je sa dva gola u periodu od 48. do 56. minuta preokrenuo rezultat i digao domaću publiku na noge. Međutim, njihova radost nije dugo trajala. Kalstrom je sa dva gola u roku od četiri minuta okrenuo na vodenicu Moskovljana, ali veliki trud upropastio je Tašči u 67. minutu pošto je u svom šesnaestercu igrao rukom, pa je sudija Vilkov pokazaio na belu tačku. Siguran egzekutor sa 11 metara bio je Popov.

Kubanj je tako ostao na četvrtoj poziciji na tabeli ruske Premijer lige sa istim brojem bodova koliko i gradski rival Krasnodar, dok se Spartak pomerio za jedno mesto i sada zauzima osmo mesto.