""
""

Lukač i Grbić videli moćni Fener (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 06.03.16. | 20:03

Fenerbahče ponovo beži Bešiktašu. Kanarinci sa azijske strane Bosfora pobedili su u gostima Ahisar sa 3:0 u meču 24. kola turske Superlige i sada imaju pet bodova i dve utakmice više od Bešiktaša.

Nije Ahisar, na čijem golu je branio bivši čuvar mreže Partizana Milan Lukač, ni imao neke velike šanse protiv najpopularnijeg turskog kluba.

Na sjajan način su Kanarinci otvorili protivnika, pošto je u 35. minutu Sener Ozbajrakli šutirao sa više od 25 metara, bila je to žabica koja je prevarila Lukača i od stative završila u mreži.

Sve dileme otklonio je Volkan Sen u 51. minutu, a utisak je da je kompletna odbrana Ahisara mogla bolje da reaguje.

Konačan rezultat postavio je brazilski internacionalac Fernandao u poslednjim trenucima utakmice na stadionu 19. maj u Manisi.

Još jedan doskorašnji fudbaler Partizana igrao je večeras za Ahisar. Radi se o Petru Grbiću koji je ušao u igru u 60. minutu u mesto Rikarda vaz Tea.