Lukač ponovo zabavio Tursku neverovatnim kiksom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 04.03.19. | 20:45

Srpski golman se spetljao i zatresao sam sebi mrežu

Dva kola, dva teška kiksa Milana Lukača! Srpski golman je ponovo zabavio tursku neverovatnom greškom na golu Ahisara, ali na njegovu sreću, ovog puta je ekipa uspela da ga spasi preokretom i pobedom nad Alanjom (3:1).

Lukač je u 66. minutu utakmice dobio mirnu, laganu povratnu loptu od saigrača i „uspeo“ je da je maltene celu promaši, da je tek toliko zakači da bi ona pod efeom završila u njegovom golu. Neverovatna nespretna reakcija srpskog golmana je, ipak, probudila njegov tim, koji je preokrenuo u ostatku utakmice i dobio utakmicu.

Bio je Milan Lukač u prvom planu i prošle nedelje, kada je takođe katastrofalnom greškom odveo njegov tim u poraz. I to u 94. minutu na gostovanju kod Galatasaraja! Srbin je izleteo u prazno, nije ispucao loptu, da bi Mitroglu to kaznio golom za pobedu istanbulskog sastava (1:0).