""

Lukač se brukao na debiju Petra Grbića! Gol Vukovića (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 16.01.16. | 16:57

Ahisar doživeo prvi poraz kod kuće u sezoni

Ahisar nastavlja onako kako je završio proteklu godinu - očajno! Ekipa trenera Arslana doživela je novi poraz, ovoga puta prvi kod kuće i to na debiju doskorašnjeg krilnog napadača Partizana Petra Grbića - 0:2!

Konja je slavila rezultatom 2:0 pogocima našeg Jagoša Vukovića u 23. i Bugarina Rangelova u 29. minutu meča.

Tragičar utakmice svakako je golman domaćeg tima Milan Lukač, takođe još jedan nekadašnji fudbaler Partizana. On je kod prvog gola reagovao jako loše, "zaplivao" je u prazno posle jednog centaršuta sa boka, što je Vuković umeo da iskoristi. Našao se na pravom mestu i rutinski glavom pogodio mrežu Ahisara.

Ni šest minuta kasnije Lukač se nije proslavio. Ponovo su gosti probili po istoj strani, ovoga puta je lopta ubačena po zemlji, prošla je dobar deo peterca, iskusni čuvar mreže nije uspeo da je zaustavi i ona je došla do Rangelova kome kao ni Vukoviću nije bilo teško da pogodi nebranjenu mrežu.

Nakon ovako primljenih pogodaka domaći niosu uspeli da se oporave. Zaigrali su nešto bolje, pokušavali, ali ništa konkretno nije bilo od toga. Petar Grbić igrao je do 87. minuta kada ga je Arslan zamenio...