""
""

Malaga u minut do 12 bacila komšije na kolena (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.11.13. | 23:10

U jednom od derbija Andaluzije, gol Samuela Garsija za 3:2 u nadoknadi vremena presudio Betisu

Konačno je proradila i Malaga! I to u komšijskom derbiju Andaluzije protiv Betisa – 3:2. Plavo-beli su pobedili posle šest mečeva bez trijumfa i pobegli iz opasne zone. Junak Malage je bio Samuel Garsija koji je u četvrtom minutu nadoknade vremena presudio Betisu.

Santa Kruz je golom u 13. minutu najavio trijumf Šusterove čete, ali je Verdu sjajnim pogotkom iz slobodnjaka vratio stvari na početka. Malaga je i u drugom poluvremenu prva došla do vođstva kada je Eliseu preciznim udarcem krunisao lepu akciju. Ali samo dva minuta kasnije, Figueiras je opet vratio Betis u igru. I kada se činilo da nećemo dobiti pobednika ovog meča, Garsija je u bukvalno poslednjim momentima meča doneo veliko slavlje navijačima na La Rosaledi.