""

Mandanda odbranio penal za prekid crne serije Marselja, Lion konačno dobio

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.11.13. | 22:10

Ren vodio sjajnim golom Oliveire koji je kasnije bio neprecizan sa bele tačke

Marselj je konačno uspeo da neporažen napusti teren. Jedini francuski klub koji je opsvajao titulu prvaka Evrope je odigrao 1:1 protiv Rena u gostima i prekinuo srnu seriju od pet poraza (u prvenstvu i Ligi šampiona). S obzirom na situaciju na terenu, fudbaleri Marsja mogu da budu preazdovoljni što i šesti put zaredom nisu poraženi.

Ren je poveo posle strahovitog šuta Portugalca Nelsona Oliveire u devetom minutu, ali je Džordan Aju samo sedam minuta uspeo da poravna rezultat. Mogao je domaći tim da osvioji sva tri boda. Nelson Oliveira je imao šansu da postane aposlutni heroj Bretanje, ali je njegov udarac sa bele tačke u 75. minutu odbranio golman gostiju Stiv Mandanda

Lion večeras nije iumao kud, pa je protiv Gengana došao do očekivanog trijumfa. Meč na Žerlanu rešen je u samo dva minuta na početku prvog poluvremena, kada su mrežu gostiju tresli Lakazet i Gomis.