Marković za pobedu Juventusa nad Milanom

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.09.18. | 16:02

Srpski napadač zablistao u Primaveri u dresu slavne torinske Stare dame

Srpski napadač Luka Marković je junak pobede Juventusa nad Milanom u derbi meču trećeg kola Primavere! U spektakularnoj utakmici Stara dama je kao domaćin pobedila Rosonere sa 4:3 u trećem kolu, a Marković je dao pobedonosni gol u trećem minutu nadoknade.

Milan je poveo u desetom minutu preko Cađua, a izjednačio je Nikoluzi u 26. minutu. Potpuni preokret Juventusu doneo je Petreli u 63. minutu, a vođstvo je duplirao Portanova u 75. minutu.

U 79. minutu Hajdara je dao drugi gol za Milan i vratio nadu gostima, a u prvom minutu nadoknade Cađu je izjednačio. Delovalo je tada da će Rosoneri odneti bod.

Ali, onda je Marković dva minuta kasnije doneo velika tri boda Juventusu, koji je sačuvao perfektan učinak.