""

Matador sve radi sam! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 09.04.17. | 23:02

Pari Sen Žermen u drugom poluvremenu pregazio Gengan

Kada Pari Sen Žermenu ne ide, tu je Edinson Kavani, popularni Matador, da povuče celu ekipu u borbi za titulu. A tanko, baš tanko je večeras izgledao PSŽ u prvom poluvremenu utakmice sa Genganom u 32. kolu Lige 1. A onda se Urugvajac razgoropadio u nastavku i aktuelni šampion Francuske došao je do pobede od 4:0.

Drugo mesto na tabeli je opet tu za Svece, sada su na tri boda zaostatka u odnosu na lidera šampionata, Monako.

I ne samo to, definitivno se PSŽ oporavlja od debakla protiv Barselone, a ovo mu je bila peta uzastopna pobeda u svim takmičenjima.

Svojevrsnu uspavanku na stadionu Park prinčeva prekinuo je Anhel di Marija u 56. minutu, a prethodno ga je Kavani praktično spojio sa golom.

Samo četiri minuta kasnije urugvajski napadač je odlučio da je vreme da i sam zatrese mrežu. Pa je to i učinio. Sve je delovalo tako lako. A 11 minuta kasnije Kavani je postigao i drugi pogodak za vođstvo od 3:0.

Konačan rezultat postavio je Blez Matuidi u prvom minutu sudijske nadoknade vremena, a asistirao mu je Lukas.

LIGA 1 - 32. kolo:

Lil - Nica 1:2 (1:2)