""

Miho, uđi u teren i nauči ih kako da šutiraju! Milan uzalud pritiskao, slađi bod ide za Rim! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 20.03.16. | 22:41

Rosoneri u drugom poluvremenu nadigrali Lacio, ali meč završen remijem – 1:1

Nerešeno na San Siru, ali skoro da se niko nije radovao. Neće mnogo značiti bod Milanu i Laciju u nastavku sezone (1:1). Prava italijanska utakmica u gradu mode možda nije završila pravedno... Milan srpskog stručnjaka Siniše Mihajlovića bio je bolji rival. Posebno u drugom poluvremenu.

Međutim, Baka, Honda i Bonaventura su suviše komplikovali pred suparničkim golom. Takođe, nekoliko slobodnjaka su jeftino bacili niz vetar. Nema druge: Siniša Mihajlović će morati da im daje dodatne časove i pokaže im kako se šutira u izglednim situacijama.

Početak meča najavljivao je spektakl. Lacio je poveo iz prve prave šanse. Najviši u skoku bio je Parolo i prevario Donarumu.

Odgovor je stigao ekspresno. Bila je to klasična demonastracija moći Karlosa Bake, trenutak kada je napravio razliku. Na petoparcu je okrenuo čuvara, a zatim dijagonalom poravnao rezultat.

Za Lacio je od prvog minuta igrao Milan Biševac, dok je Filip Đorđević dobio šansu u 80.minutu. Gosti su od 86.minuta igrali bez isključenog Lulića, ali ni to nije pomoglo Milanu. Bili su skloni komplikovanju...

Milan je ostao na šestom mestu posle 30.kola sa šest bodova manje od Fjorentine!