""
""

Mogilevec gurnuo Anži u ponor (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 18.09.15. | 20:10

Fudbaleri Rostova konačno su na svom terenu slavili protiv Anžija. Domaćin je u utakmici 10. kola Premijer lige slavio sa 1:0 u duelu sa klubom iz Mahačkale i izbio na peto mesto na tabeli.

Utakmica u Rostovu nije baš bila za fudbalske sladokusce, ali navijačima pobedničkog tima sigurno sada neće smetati način na koji su njihovi ljubimci došli do trijumfa.

A stigli su, ispostaviće se, golom Pavela Mogilevica već u sedmom minutu, kada je iskoristio lošu intervenciju golmana Pesjakova.

Za ekipu iz Mahačkale svih 90 minuta odigrao je nekadašnji defanzivac Crvene zvezde, Darko Lazić. Anži je sada na 14. mestu na tabeli sa samo bodom više od poslednjeplasiranog Kubana.