""
""

Može li neko da sruši Spartak?

Vreme čitanja: 1min | sub. 14.10.17. | 19:02

Subotičani ušli u treći mesec bez poraza, Javor odoleo na Brdu, Radnički se spasao sa penala...

Subotički Spartak nastavio je sa sjajnim igrama i na Banjici! Ekipa Aleksandra Veselinovića uveliko je ušla u treći mesec bez poraza, a sa nova tri boda izbila je na treće mesto na tabeli sa 25 bodova, samo jednim manje od drugoplasirane Vojvodine: Rad - Spartak 0:2

Golubovi su dobar niz nastavili zahvaljujući pogocima Japanca Noborua Šimure u 39. minutu, odnosno Nemanja Nikolića u sudijskoj nadoknadi.

Rad je tako doživeo četvrti vezani poraz.

Iznenađenje je priredio Javor koji je s novim trenerom Vladom Jagodićem došao do četvrtog boda u trećoj utakmici. Ivanjičani su izdržali pristisak Čukaričkog na Banovom Brdu (0:0) i odneli bod četi Nenada Lalatovića.

Nerešeno je bilo i u Nišu gde je Radnički dva minuta pre kraja susreta golom Pavkova sa bele tačke izbegao poraz od Voždovca - 1:1.