""
""

Na strani bauk, kod kuće ekipa bez kompasa: Barnlijev prvenac na strani šokirao Kristal Palas (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.04.17. | 20:29

Ekipa Sema Olardajsa doživela drugi poraz na poslednja tri meča na svom terenu – 0:2

Pobede nad Čelsijem, Arsenalom i Liverpulom, a onda poraz od slbašnog Barnlija kod kuće – to je Kristal Palas. Ekipa Sema Olardajsa doživela je vrlo neprijatan šok na Selhurst parku, pa je umesto da potpuno olakša, sebi maksimalno zakomplikovala borbu za opstanak, koja će biti još komplikovanija ukoliko Svonsi sutra napravi iznenađenje na Old Trafordu – 0:2 (0:1).

Sve je od samog starta utakmice krenulo naopako po domaći tim, kome je ovo treća uzastopna utakmica bez pobede na domaćem terenu. Ešli Barns je u sedmom minutu iskoristio uspavanost domaće odbrane i nakon dodavanja Vorda pronašao put do mreže koju je čuvao Vejn Henesi.

Barnliju je ovo bila prva pobeda na strani u ovoj sezoni, ukupno 11 u ovoj sezoni, ali možda i ključna kada je u pitanju opstanak u Premijer ligi. Nju je definitivno potvrdio Andre Grej u 85. minutu, posle odličnog dubinskog pasa Džordža Bojda.

Luka Milivojević je odigrao još jedan kompletan meč u Olardajsovom timu, a da je uspeo da iskoristi odličnu priliku u 37. minutu utakmica bi najverovatnije otišla u potpuno suprotnom toku.