"Atletiko slavi"

Ne da se Atletiko! Gameiro i Karasko streljali, Grizman dodavao, a Savić umalo sve uprskao (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 29.10.16. | 20:18

Jorgandžije igrale skoro pola sata s igračem manje, ali su slavile s 4:2

Atletiko slaviAtletiko Madrid drži korak za gradskim rivalom Realom! Jorgandžije su savladale Malagu na Visente Kalderonu s 4:2 (3:1), a utisak je da je moglo sve lakše da se odvije za tim Čolo Simeonea da Stefan Savić nije dobio crveni karton u 64. minutu.

Crnogorski reprezentativac je na startu drugog poluvremena dobio dva žuta kartona za 11 minuta i tako zakomplikovao situaciju pri rezultatu 3:1. Kamačo je posle četiri minuta smanjio na gol zaostatka, ali tako je i ostalo do kraja uz gol Karaska u finišu.

Janik Fereira Karasko je dao prvi gol za domaće, Kevin Gamero naredna dva, a kod prvog i trećeg gola asistent je bio Antoan Grizman koji je morao da napusti igru na isteku sata igre kada je Savić izašao iz igre. Umesto njega je ušao Ernandez. Gosti su pretili izjednačenjem sve do samog kraja utakmice, a onda je Karasko svojim karakterističnim solo prodorom rešio meč.

Na kraju je i Malaga ostala bez igrača jer je Kastro dobio drugi žuti karton.

Kada se sve sagleda Atletiko je odradio još jedan težak duel, savladao je Malagu i sada ima 21 osvojen bod, tri manje od Reala koji je slavio protiv Alavesa (1:4).

Ovaj meč je još jedna potvrda da Atletiko ove sezone igra mnogo efikasnije duele nego prošlih sezona.

Trenutno je drugi na tabeli, mada Barsa tek treba da igra svoj meč.