""
""

Nemanja Kojić dao dva komada! Drugi je bez sumnje njegov gol karijere! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 30.08.15. | 21:02

Bivši napadač Partizana u stilu najboljih driblera prošetao odbranu rivala i postigao evrogol

Često je Nemanja Kojić nervirao navijače Partizana promašujući kolosalne šanse, već a u trećem meču za svoj novi klub Gacijantep BB, tamošnje ljubitelje fudbala kupio je s dva maestralna poteza i dva sjajna pogotka. Njegov tim gubio je gostovanju Erčijesporu sa 0:1 posle prvih 45 minuta, da bi u nastavku, tačnije u 46. i 58. minutu Kojić preuzeo stvari u svoje ruke i sa dva ekspresna pogotka doneo potpuni preokret i prva tri boda Gacijantepu u novoj sezoni, posle dva starta remija bez golova.

Posebno lep bio je drugi Kojićev gol. On je dobio loptu na nekih 35-40 metara od gola rivala, jednom čuvaru proturio loptu kroz noge, onda je jednog obišao, pa još jednog, lepim lažnjacima, da bi na kraju zakucao loptu u gornji levi ugao golmana domaćina.

Bez ikakve sumnje, najlepši gol dosadašnje karijere Nemanje Kojića...

Prvi Kojićev pogodak pogledajte OVDE. A evo i drugog OVDE.