"Nemanja Tomić postiže sjajan gol"

To je preciznost! Nemanja Tomić postigao fantastičan gol iz slobodnjaka! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 26.04.15. | 16:43

Za domaći tim igrali i Radosav Petrović kao i Duško Tomić

Nemanja Tomić postiže sjajan golGenčerberligi je imao tri boda u džepu protiv Trabzona sve do kraja utakmice, a onda je Karl Međani u 90. minutu ipak doneo izjednačenje. Posle dva vezana poraza od Karabuka i Burse sada je došlo vreme za malo radosti u "srpskoj koloniji" u Maloj Aziji. Radosav Petrović i Duško Tošić su igrali od početka dok je Nemanja Tomić ostao na klupi. Međutim on je u igru ušao na početku drugog poluvremena i bio igrač koji je doneo prevagu jer je postigao sjajan gol.

U 70. minutu sviran je slobodan udarac sa nekih 20 metara za domaćina. Srpski internacionalac je uzeo loptu i onda pokazao ono što je učinio više puta na našim terenima - dao je sjajan gol iz slobodnjaka! Pomalo podseća na onaj dok je u dresu Partizana bio precizan na Omladinskom stadionu protiv OFK Beograda. Lopta je pogodila stativu, a onda ušla u malu mrežicu na suprotnoj strani.

Doga Kaja je neštoranije ostavio saigrače iz Genčerberligija na cedilu, što se ispostavilo ključnim po rezultat meča. Alžirac Karl Međani izjednačio je na kraju meča i tako više oduzeo dva boda Genčeru, nego što je osvojio bod. Sjajno se iskrao posle prekida i potpuno neometan sa tri metra zakucao loptu u gol.

Balikesir i Kajzeri su odigrali apsolutni derbi začelja. Dve poslednjeplasirane ekipe na tabeli su želele da dokažu da nisu lošije od one druge, a to nijednoj nije pošlo za nogom. Bilo je 1:1. Pored ovog "derbija", igrao se i "derbi" sredine tabele u kome je Konjaspor bio uspešniji od Akišara sa 2:1, a igrač odluke bio je Guven koji je zatresao mrežu gostiju dva puta za četiri minuta, i na taj način prelomio meč.