""
""

Neredi u loži: Navijači Zvezde napali Partizanovu upravu!

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.04.16. | 20:52

Novi skandal na derbiju! Po završetku 151. okršaja beogradskih večitih rivala, koji je završen bez pobednika (1:1), napadnuti su funkcioneri Partizana u centralnoj loži stadiona Crvene zvezde.

Incident težih razmera sprečen je brzom intervencijom pripadnika Žandarmerije.

Još se ne zna tačan razlog, ali se sumnja da je zbog načina na koji su proslavili izjednačujući gol Brazilca Evertona u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Napali su ih navijači Crvene zvezde koji su se našli tu, pa su želeli čak i fizički da se razračunaju samo sa sportskim direktorom Ivicom Ilievim, generalnim direktorom Milošem Vazurom, predsednikom Nadzornog odbora Vladimirom Vuletićem i službenikom marketinga Draganom Velancem.

(FOTO: MN Press)

Vladimir VuletićSuperligaSrbijaFK PartizanMiloš VazuraIvica IlievEvertonFK Crvena zvezda151. večiti derbi