""

Ova Herta gazi redom - krajnji cilj je Liga šampiona! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 26.02.16. | 22:23

Vedad Ibišević doneo tri izuzetno važna boda klubu iz Berlina - 0:1

Herta gazi sve pred sobom! Klub iz Berlina konačno igra onako kako su maštali njegovi brojni navijači, a ako ovako nastavi u narednoj sezoni bismo mogli da ga vidimo u Ligi šampiona. Ekipa Pala Dardaija savladala je neugodni Keln na njegovom Rajn Energi stadionu i učvrstila se na trećoj poziciji Bundeslige - 0:1 (0:1).

Herta je ponovo strpljivo čekala svoju šansu i dočekala je u finišu prvog poluvremena. Gosti su odlično prekinuli pokušaj kontranapada domaćina, lopta je stigla do Salomona Kalua, a ovaj u idealnom trenutku pronašao Vedada Ibiševića, koji je iz prve pogodio nebranjeni deo mreže Hornovog gola.

Herta je u nastavku meča usela da stavi loptu "pod katanac", zadrži je dugo u svom posedu i tako onemogući domaćina da ozbiljnije ugrozi njen gol.

U sastavu domaćeg tima od starta meča je igrao Filip Mladenović, koji je sa terena izašo na isteku časa igre, dok je devet minuta kasnije u igru ušao Miloš Jojić. Ipak, njihov tim nije uspeo da dođe ni do jednog boda.