""

Partizanov pik sačuvao Leh golom u nadoknadi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 27.10.17. | 22:44

Ekipa iz Poznanja na svom terenu odigrala 1:1 protiv Visle

Lideri poljskog šampionata, fudbaleri Leha iz Poznanja nastavili su da prave kikseve, pošto su još jednom remizirali i to na svom terenu protiv Visle iz Krakova - 1:1 u utakmici 14. kola šampionata.

A kako se odvijala utakmica i taj bod im dođe kao prava premija. I slaviće navijači Leha narednih dana Darka Jevtića, švajcarskog internacionalca srpskog porekla.

Ovaj 24-godišnji vezista je golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade Leh “skinuo sa lopate”, a fudbaleri Visle valjda su sada naučili da ne bi smeli pre vremena da počnu da slave.

Inače, pomenuti Jevtić je prošlog leta figurirao kao potenciijalno pojačanje Partizana, ali do transfera nije došlo.

Pogodak ovog momka ipak je doneo kakvo takvo zadovoljenje pravde na utakmici na stadionu Miejski, jer je Leh ukupno imao 26 šuta ka golu protivnika koji je to uradio samo četiri puta za 90 minuta.

Ali je u osmom minutu Kamil Vojtkovski lepo asistirao Karlitosu Lopezu, a Španac je preciznim udarcem zatresao protivničku mrežu. A onda se Visla povukla u bunker koji je odoleo skoro do kraja.

POLJSKA 1 - 14. KOLO:

Šlonsk - Pogon 3:0 (2:0)