""

Partizanove bebe silne u Rijeci!

Vreme čitanja: 1min | pet. 27.10.17. | 21:42

Crno-beli na Kantridi savladali Primorje sa 10:4

Vaterpolisti Partizana ubedljivo su kao gosti savladali riječko Primorje sa 10:4 (2:0, 3:2, 3:0, 2:2) u utakmici trećeg kola regionalne lige.

Ovo je beogradskim crno-belima druga pobeda u tom takmičenju, a i prethodnu je ostvario na strani.

Večeras je Partizan zaista odigrao kvalitetno, dominirao je u prve tri četvrtine, tako je u poslednjoj deonici tim Stefana Ćirića mogao i da se malo opusti.

Koliko je beogradski tim bio dominantan na plivalištu na Kantridi svedoči i podatak da je sredinom treće četvrtine imao ogromnih  šest golova prednosti (8:2).

Dvostruki strelci za Partizan bili su Srđan Aksentijević i Đorđe Vučinić, a po jedan gol postigli su Filip Janković, Nikola Lukić, Đorđe Lazić, Marko Janković, Aleksandar Radanović i Nikola Radonjić.

HrvatskaRegionalna vaterpolo ligaSrbijaSrđan AksentijevićvaterpoloVK PartizanVK Primorje