""

Sedmica u Groznom, Ural sravljen sa zemljom

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.04.17. | 20:51

Lokomotiva ponovo kiksnula

Fudbaleri Tereka iz Groznog ostvarili su ubedljiv trijumf na svom terenu, pošto su savladali Ural rezultatom 5:2.

Posle izjednačene igre u prvom delu i rezultata 1:1, Terek je rivala rasturio u vremenskom intervalu od 63. do drugog minuta nadoknade, kada je palo tačno pet golova. Od čega se mreža urala tresla čak četiri puta.

Sve je krenulo kada je Albaj Mbenge upisao svoj drugi gol na meču, tačno trideset minuta pošto je probio bedem gostiju. Nedugo zatim u strelce su se upisali Zaud Sadajev, potom i Igor Lebedenko i Milad Mohamadi. Golove za Ural postigli su Roman Pavljučenko u 21. i Edgar Manučarijan u finišu utakmice.

Rubin se gostio u Moskvi, pošto je minimalcem savladao Lokomotivu. Jedini gol na meču postigao je Denis Tkačuk sredinom prvog dela.