""
""

Pevci već bili u loncu, a onda su Čadli i Rouz vratili Totenhem u šampionsku trku VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 28.02.16. | 16:59

Miriše na trofej  ove sezone na Vajt Hart Lejnu. Ako je i postojala dilema da li će Totenhem uspeti da isprati ritam vodećih ekipa u Premijer ligi ove sezone, Hari Kejn i drugovi su je u potpunosti otklonili.

Totenhem je na svom stadionu pobedio Svonsi posle preokreta sa 2:1 u utakmici 27. kola engleske Premijer lige, ostali sami na drugom mestu na tabeli i nastavili trku za titulu sa vodećim Lesterom koji ima dva boda više.

Uz mnogo muke i truda je ekipa Maurisija Poketina stigla do velika tri boda, ali je na pravi način zaokružila sjajnu nedelju u kojoj je pregazila i Fiorentinu za plasman u osminu finala Lige Evrope.

Pobedu londonskim Pevcima doneo je momak koga u Srbiji dobro pamtimo po incidentima u Kruševcu pre nekoliko godina, Deni Rouz koji je u 77. minutu udarcem sa ivice kazneno prostora pogodio mrežu.

Sedam minuta pre toga izjednačenje domaćinu, posle gužve u šesnaestercu doneo je Naser Čadli.

Imala je ekipa Totenhema u završnici utakmice još nekoliko veoma dobrih prilika da uveća vođstvo, ali nije uspela u tome na žalost svojih navijača koji su konstantno kao na iglama iščekivali poslednji sudijski zvižduk.

Svonsi je, inače, odlično počeo duel na Vajt Hart Lejnu, a prednost mu je u 19. minutu doneo italijanski internacionalac Alberto Paloski.