""

Podela plena na Solunskom frontu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.02.13. | 21:50

Aris i Paok odigrali 2:2

Žestoki okršaj gradskih rivala iz Soluna Arisa i Paoka okončan je nerešenim rezultatom 2:2.

Krajnjim ishodom na ovom meču sigurno su zadovoljniji domaći fudbaleri, koji su u dva navrata jurili prednost ljutog rivala i na kraju osvojili zasluženi bod.

Interesantno, ovo je treći put uzastopno da okršaj na Hirilau Klantis Vikelidis stadionu bude okončan podelom plena.

S obzirom kako je krenuo meč, ništa osim ogromnih uzbuđenja nije ni bilo moguće. Paok je poveo već u drugom minutu poreko Atanasidisa, ali je samo tri minuta kasnije David Aganco izjednačio na 1:1.

Puleni Jorgosa Donisa su do novog vođstva stigli u 26. minut preko Abdula Kamare, dok je konačan rezultat iz jedanaestarca svojim drugim pogotkom na meču postavio Aganco.

Kod faula za najstrožu kaznu drugi žuti karton je zaradio Dimitros Konstantinidis, pa su gosti u poslednjih 20 minuta igrali sa igračem manje, ali to domaća ekipa nije uspela da iskoristi.

Novo pojačanje Paoka Zvonimir Vukić nije bio u konkurenciji za gradski derbi.