""

Policajci uhapsili Lids i „trojkom“ zagorčali Monkov debi (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.08.16. | 15:05

KPR ubedljivom pobedom startovao sezonu u Čempionšipu

Ako je početak nove sezone uvek pun optimizma, navijači Kvins Park Rendžersa imaju čemu da se nadaju u narednih devet meseci. Igrači Džimija Flojda Haselbajnka uspešno su položili prvi od 46 ispita savladavši ekipu Lids Junajteda sa 3:0.

Plavo-beli iz Londona su tako pokazali da će se itekako boriti za novi povratak u Premijer ligu nakon ispadanja 2015. godine. KPR je sjajno otvorio novu sezonu na Loftus Roudu pogotkom Neduma Onuohe u četvrtom minutu posle velike gužve u šesnaestercu gostiju.

Predvođen novim trenerom Gerijem Monkom, Lids se isuviše brzo našao u problemu. U prvom poluvremenu nisu predstavljali opasnost po gol domaćih, da bi u nastavku potpuno kapitulirali. Osim što ni u drugih 45 minuta nisu uspeli da upute udarac u gol Aleksa Smitisa, Konor Vašington je u 72. minutu duplirao prednost Policajaca sa bele tačke.

Ipak, ni to nije bio kraj Lidsovom mučenju, pošto je u nadoknadi vremena Nemac Sebastijan Polter iskoristio asistenciju izvanrednog Onuohe da zakuca loptu u mrežu Lidsa i stavi pečat na ubedljiv trijumf Kvins Park Rendžersa.