""

Neslavan rekord: Hamburger postio 507 minuta?! Pjazon kao Ronaldo! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 28.09.14. | 19:25

Miler prekinuo bruku fenjeraša u 58. minutu

Crni Hamburger je konačno postigao gol, posle 507 minuta istorijskog posta, ali ni to mu nije pomoglo da izbegne četvrti poraz u sezoni, ovoga puta od Ajntrahta – 1:2, tako da je ostao zakucan za dno tabele Bundeslige bez ijedne pobede u aktuelnoj sezoni.

Klub iz Hamburga srušio je negativni rekord Bohuma, koji je u sezoni 1979/80 čak 474 minuta proveo na terenu bez postignutog gola, a bruku je prekinuo Nikolaj Miler u 58. minutu. Međutim, sve je to bilo uzalud kada je domaćin primao golove u najgore moguće vreme. Haris Seferović je u 44. minutu doveo klub iz Frankfurta u vođstvo, a pobedu je doneo Lukas Pjazon iz slobodnog udarca u stilu Kristijana Ronalda u 90. minutu. Na krilima pojačanja iz Sosijedada i Čelsija gosti su prekinuli niz od pet utakmica bez pobede (četiri remija i poraz) i sada su probili do sedme pozicije.

Od srpskih internacionalaca Gojko Kačar je poraz svog kluba gledao sa klupe za rezervne igrače, dok su se pobedili radovali Slobodan Medojević i Aleksandar Ignjovski.