Rijazor konačno odbranjen od naleta Malage! Pobeda za spas sezone (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 15.04.17. | 14:55

Deportivo na pragu definitivnog opstanka u Primeri

Pobeda za spas sezone!

Gotovo četiri i po godine Deportivo nije uspeo da savlada Malagu na svom Rijazoru, zato je ovaj slom andaluzijskog kluba stigao u pravom trenutku! Depor je slavio rutinski i to sa 2:0, čime je još jednom sprečena potencijalna serija negativnih rezultata na domaćem terenu.

Ekipa Pepea Mela slomila je Malagu u 20 minuta drugog poluvremena. Odmah na startu drugog dela Hoselu je probio barijeru i kaznio uspavanost Malagine odbrane. Nedugo zatim Džon Moskera stavio je tačku na pobedu Deportiva posle odlične reakcije kompletne napadačke linije domaćina i to u srcu Malaginog šesnaesterca. Rutinski.

Ovim trijumfom Deportivo je sebi praktično obezbedio opstanak u Primeri, iako je u igri čak 21 bod. Jer, teško je očekivati da će se Sporting iz Hihona ili Granada toliko podići iz pepela, a već sada imaju devet, odnosno jedanaest bodova zaostatka za Deportivom.