""
""

Sevilja za sedam minuta ugasila nade Las Palmasa (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.02.16. | 17:51

Mini kriza Sevilje, oličena u dva vezana remija sa Seltom, sada je prošlost, a osvajač Lige Evrope je na stadionu Sančez Pishuan savladao davljenika Las Palmas sa 2:0 u utakmici 24. kola Primere.

Momci sa Kanarinskih ostrva prilično su namučili velikana iz Andaluzije i delovalo je da bi mogli da naprave iznenađenje osvajanjem boda.

Ipak, pokazalo se u drugom poluvremenu da je Sevilji bilo dovoljno samo sedam minuta da reši pitanje pobednika.

Najpre je Ever Banega u 69. minutu pokazao da ima razoran i precizan udarac, a potom je Kevin Gameiro stavio tačnu na sva nadanja gostiju.

Uprkos tome što su pomenuti igrači dali golove, možda bi epitet junaka utakmice trebalo da pripadne Vitolu koji je bio dvostruki asistent i to baš protiv Las Palmasa u kojem je napravio prve fudbalske korake.

Inače, ovo je ekipi Sevilje bio šesti prvensveni meč zaredom bez poraza, dok je Las Palmas doživeo treći neuspeh na prethodna četiri prvenstvena okršaja.