""
""

Škuletić upalio Lokomotivu, Moskovljani slavili u Saransku (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.07.15. | 19:09

Mordovija bila opasnija tokom većeg dela utakmice, ali je Lokomotiva u 73. minutu propustila priliku da duplira vođstvo iz penala. Golman Revišvili odbranio je udarac Brazilca Majkona

Fudbaleri moskovske Lokomotive počeli su novu sezonu onako kako se samo može poželeti, pobedom na gostovanju u Saransku protiv Mordovije sa 1:0. Junak navijača Lokomotive ovog nedeljnog popodneva bio je Petar Škuletić.

Bivši napadač Partizana je rešio pitanje pobednika, golom u 60. minutu, kada je glavom sa skoro 15-ak metara savladao golmana Mordovije.

Imala je Mordovija, generalno gledano, više od igre tokom ove utakmice, statistika je takođe bila na strani domaćeg kluba koji je uputio čak 14 udaraca ka golu protivnika.

Ipak, u 73. minutu ponovo je Lokomotiva bila ta koja je bila bliža golu, pošto je sudija svirao penal za goste posle kornera i gužve u kaznenom prostoru.

To, međutim, nije bilo dovoljno da se zatrese mreža Mordovije, pošto je golman Revišvili odbranio udarac Brazilca Majkona.

Na klupi domaćeg tima iz Saranska bio je Miloš Perendija, ali nije dobio šansu da uđe u igru do kraja utakmice iako je njegova ekipa bila u minusu.