Spektakl na Madeiri, Maritimo sa dva gola u nadoknadi do velikog preokreta (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 24.08.18. | 23:39

Šaves se dobro držao do same završnice, a onda se sve srušilo kao kula od karata

Kakav meč u Funčalu! Navijači Maritima videli su pobedu svoje ekipe nad gostujućim Šavesom od 2:1 u utakmici trećeg kola Primeire, ali su sve do prvog minuta sudijske nadoknade.

A onda se desio gotovo pa filmski preokret. Najpre je argentinski napadač Leandro Barerea, posle dobrog driblinga, maltene iz mrtvog ugla zakucao loptu pod prečku gola gostiju.

Međutim, nisu se fudbaleri Maritima zaustavili na tome. Hteli su preokret po svaku cenu. I u petom minutu nadoknade, posle kornera sa desne strane koji je izveo Kosta, visoko je skočio Lukas Afriko i glavom poslao loptu u mrežu.

Inače, Šaves je igrao veoma dobro u većem delu utakmice na ostrvu Madeira, a gosti su poveli u 17. minutu preko Vilijama.

PORTUGAL 1 - 3. KOLO

Maritimo - Čavez 2:1 (0:1)