""

Sudije, gde su vam oči?! Rukometaš Štindl za trijumf Menša u Ingolštatu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 26.02.17. | 17:27

Fudbaler Borusije maltene smečovao loptu u mrežu

I dok je u Holandiji u derbiju kola video tehnologija odlučila pobednika, u Nemačkoj se desio neverovatan previd sudija koji je direktno uticao na rezultat meča Ingolštat - Menhengladbah u 22. kolu Bundeslige. Gosti su slavili sa 2:0, ali je prvi gol na meču Lars Štindl postigao rukom.

Ali nije se desilo da je lopta okrznula ruku fudbalera Menhengladbaha, nego ju je bukvalno smečovao u mrežu u 60. minutu. I sudije nisu praktično ni na trenutak pomislile da je bilo nešto nepravilno u toj akciji i gužvi pred golom domaćih.

Uzalud su bili svi protesti i prigovori igrača Ingolštata, Koltovi su već trasirali put ka pobedi.

Tačku na pobedu o kojoj će biti mnogo reči u narednom periodu stavio je Andre Han u prvom minutu sudijske nadoknade.

Ingolštat je na današnjoj utakmici pretio uglavnom iz kontranapada, a u dve takve dobre situacije našao se Marsel Tiserand, ali nije baš najbolje reagovao.

Inače, Menhengladbah je istim rezultatom slavio protiv Ingolštata u jesenjem delu šampionata.

Volfzburg - Verder 1:2 (1:2)