""

Svemoćni Budesku može direktno iz kornera! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.12.17. | 21:54

FCSB pregazio ekipu Juventusa sa 4:0

FCSB je prekinuo crni niz. Posle tri poraza, najtrofejniji rumunski klub pobedio je na svom terenu malog gradskog rivala Juventus sa 4:0 u meču 20. kola Lige 1.

Manje-više je domaći rutinski došao do pobede, ali su golovi pali tek u drugom poluvremenu. Ipak, potez večeri izveo je Konstantin Budesku koji je u 90. minutu golom iz kornera postavio konačan rezultat.

Vezista domaćih je uputio loptu po zemlji, odbrana gostiju je slabo intervenisala, golman takođe, a Budesku je izveo još jedan potez za televizijske špice.

Bez dileme, epitet igrača utakmice poneo je kapiten domaćih Florin Tanase koji je postigao prva dva gola.

U 54. minutu Tanase je reagovao glavom posle centaršuta Konstantina Budeskua sa desnog boka i lagano poslao loptu praznu mrežu.

Prednost trofejnog kluba Tanase je duplirao u 78. minutu, a na 3:0 povisio je Harlem Gnoere devet minuta pre kraja utakmice.

Liga 1 - 20. kolo:

Voluntari - Kluž 0:3 (0:1)