""
""

Đuka krenuo remijem... Ali, kakvog špica ima nije ni čudo što je Kordoba u kanalu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 25.10.14. | 23:53

Srpski stručnjak se jedva spasao poraza na debiju na klupi Kordobe, a meč je obeležio centarfor Ćisko

Ni novi trener Miroslav Đukić nije pomogao Kordobi da dođe do prve pobede u Primeri ove sezone. Štaviše, davljenik iz Andaluzije se na debiju srpskog stručnjaka jedva spasao poraza na svom terenu od Real Sosijedada. U finišu meča su stigli do izjednačenja na 1:1 i osvojili bod koji su se izjednačili na tabeli sa Elčeom, ali zbog bolje gol razlike ne drže fenjer. Osim Đukićevog debija, meč u Kordobi je obeležio centarfor domaćih Ćisko.

Gosti iz Baskije koji su takođe u očajnoj formi su poveli golom Injiga Martineza u 22. minutu posle greške odbrambene linije Kordobe.

Izgledalo je da je Kordoba na pragu poraza. Pogotovo kada je Ćisko promašio OVO!!!

Nekadašnjem napadaču Njukasla nije strano da promašuje zicere. Isto je uradio i u prošlom kolu protiv Malage...

Na kraju se ipak iskupio kada je iz slične situacije pogodio za izjednačenje u 87. minutu. Iako se čini da to nema mnogo veze sa njegovim fudbalskim umećem pošto ga je lopta slučajno pogodila u grudi i odbila se u mrežu Real Sosijedada.