"Benteke"
"Benteke"

Uzaludni rafal Liverpula: Čudesni Rendolf je sve odbranio! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 30.01.16. | 20:39

Šansu utakmice domaćin je imao u 75. minutu. Pokušao je Benteke, Alen, pa ponovo Benteke, ali je to sve 28-godišnji čuvar mreže uspeo da ukroti

Benteke

Liverpul možda ne igra onako kako bi to želela zahtevna publika na Enfildu, ali Redsima sreća ni večeras nije bila naklonjena. Vest Hem je zahvaljujući feneomenalnom Daronu Rendolfu uspeo da se odbrani i zakaže reprizu četvrtog kola FA kupa, ali na svom Apton Parku - 0:0.

Napadali su Redsi svim silama, pucali iz svih pozicija, ali je maestralni čuvar mreže Čekićara imao rešenje za svaki udarac.

U prvih 45 minuta po gol Vest Hema najopasniji je bio Kristijan Benteke, koji se silno borio, konstantno bio opasan po gol rivala, ali ga nije konkretno ugrozio.

Šansu utakmice domaćin je imao u 75. minutu, kada je Rendolf imao trostruku intervenciju. Pokušao je Benteke, Alen, pa ponovo Benteke, ali je to sve 28-godišnji čuvar mreže uspeo da ukroti.

Nakon toga domaćima kao da je ponestalo snage za završni udarac, pa će biti odigran ponovljeni meč.