Valensija igra kao nekad! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 09.04.17. | 13:47

Slepi Miševi lako pobedili na gostovanju u Granadi – 3:1

Da je početak sezone moglo bismo da konstatujemo da je Valensija ozbiljan kandidat za mesto koje vodi u Evropu! Ovako, možemo sa da konstatujemo da je Valensija počela ponovo da igra ozbiljan fudbal.

Slepi Miševi su posle La Korunje i Selta na kolena oborili Grandu – 3:1. U Andaluziji gotovo da nije bilo neizvesnosti, gosti su u ekspresnom roku došli do kapitalne prednosti.

Centralna figura bio je italijanski napadač Simone Zaza. Igrao se 19.minut kada je sjajni napadač odlično reagovao na centaršut Martina Montoje i glavom pogodio cilj.

Domaći igrači, ozbiljni kandidati za selidbu u niži rang, se još nisu opasuljili od prvog Zazinog mata, a usledio je drugi. I to samo samo 120.sekundi.

Ovog puta je centrirao Santi Mina. Inače, nekadašnji član Selte je pored Zaze bio najjači adut Valensije u današnjm okršaju. Njemu je pripala čast da u 55.minutu domaćinima ubje svaku nadu da mogu da pozitivnog rezultata.

Sve što je Granada uspela da uradi jeste počasni pogodak Pončea.