"Flečer"

VBA posle penala u osmini finala FA kupa, Flečer postigao lepoticu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 10.02.16. | 23:28

Li Antoni Angol je bio tragičar pucanja jedanaesteraca

FlečerVBA je u osmini finala FA kupa posle pobede nad Piterboroom posle penala i promašenog šuta Li Antoni Angola u petoj seriji. U regularnom delu meča je bilo 1:1.

Pošto je u prvom meču bilo 2:2 morao je da bude odigran ponovni susret, a pošto ni u njemu posle 90 minuta nije bio poznar pobednik usledili su produžeci, pa penali. Tamo su se gosti bolje snašli i uprkos promašaju Darena Flečera došli do velike pobede.

Domaći su poveli u 55. minutu, dok je Daren Flečer u 71. jako lepim pogotkom doneo ogromnu radost gostujućim navijačima. Bilo je i nekoliko lepih poteza, a svakako treba istaći Martina Samjuelsena, igrača Piterboroa koji je napravio jako lep dribling u 60. minutu meča.

Ovim trijumfom ekipa VBA u osmini finala ide na megdan Redingu koji je razbio Volsol sa 4:0.