""

Velemajstor Serđi Enrih udavio Malagu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 25.02.17. | 22:33

Eibar upisao laku i ubedljivu pobedu protiv očajnih Andalužana - 3:0

Eibar je nastavio sa sjajnim partijama u Primeri, a nova žrtva u tefteru fudbalera iz Baskije bila je Malaga koju su pojeli za svega desetak minuta na prelazu iz prvog u drugo poluvreme - 3:0 (1:0). Za sve se pobrinuo najbolji fudbaler domaćina Serđi Enrih koji je asistencijom omogućio Adrijanu da donese prednost Eibaru posle lepe akcije u 43. minutu.

Početkom drugog dela isti fudbaler je sa bele tačke matirao Kamenog za 2:0, a samo dva minuta kasnije magični Enrih je uhvatio sjajan volej i spakovao loptu iza leđa golmana Malage za konačnih 3:0. Zasluženo je Eibar slavio večeras, a pulenima trenera Mendilibara posao je bio olakšan u poslednjih dvadesetak minuta kada je isključen Argentinac Rosales.

Novom pobedom Eibar je nastavio poteru za pozicijom koja vodi u Ligu Evrope, trenutno je sedmi sa bodom manje od Viljareala koji sutra uveče igra svoj meč s Realom. Gosti su se novim ubedljivim porazom vratili u negativnu seriju, ali nemaju razloga za brigu jer imaju deset bodova više od prvog tima u zoni ispadanja.