Vujović i Nišlije blizu senzacije u Zagrebu

Vreme čitanja: 1min | uto. 30.10.18. | 23:10

Na kraju Zagreb slavio sa 30:28

Rukometaši niškog Železničara muški su poginuli u okviru sedmog kola Seha lige. Zagreb je na kraju bio bolji, ali morao je svojski da se potrudi kako sačuvao viđenu pobedu – 30:28

Redovni učesnik Lige šampiona furiozno je ušao u utakmicu, stekao je brzo pet golova prednosti. Održavali su tu prednost, ali je u nastavku Veselin Vujović probudio Nišlije i naterao ih da protiv bivšeg kluba zaigraju borbenije.

To je počelo da daje rezultat, pa su se Nišlije prvi put primakle na gol zaostatka u  48. minutu preko još jednog bivšeg člana Plinara, levog krila Dobrivoja Markovića.

Bile su Nišlije nadomak izjednačenja još dva puta na ulasku u poslednjih pet minuta meča, kada su Živković i Jevtić postizali golove za minus jedan.

Međutim, kapiten Zagrepčana Zlatko Horvat sa tri vezana gola otklonio je bilo kakvu neizvesnost po njegov tim.

Težak poraz doživeo je skopski Vardar u duelu sa Meškov Brestom.