""

Zlatni dečko Asensio sačuvao Real - Valensija opasno uplašila Madriđane (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 27.08.17. | 23:59

Dva gola sjajnog ofanzivnog veziste Reala

Valensija je zaustavila šampiona Evrope i to na njegovom terenu. Real je na Bernabeu osvojio samo bod (2:2) u poslednjoj utakmici drugog kola španske Primere u kojoj je Markos Asensio još jednom potvrdio da ima pravi dinamit u nogama.

Asensio još jednom je pokazao da je već sada suvo zlato kraljevskog kluba. Sa dva sjajna gola Asensio je sačuvao krunu madridskom klubu krunu na glavi.

Prvo je u 10. minutu uzeo jednu loptu na sredini terena, vukao je dosta dugo i onda je sa ivice kaznenog prostora na neki način plasirao u donji levi ugao, ali tako da golman Neto nije mogao da reaguje.

Ipak, ova Valensija se večeras nije uplašila šampiona Evrope. U 18. minutu hrabra i odvažna igra donela je rezultat Slepim miševima. Latore je prošao po levoj strani i zavrnuo na peterac, a tamo je Soler bio neumoljiv.

A u 77. minut debitant Žefri Kondogbija je šokirao navijače na stadionu Santijago Bernabeu. Međutim, opet je stvari u svoje ruke uzeo Asensio i lepim slobodnim udarcem u 82. minutu spasio Real poraza.

U finišu utakmice Karim Benzema je uspeo da promaši dve neverovatne šanse za pobedonosni gol, a na drugoj strani revanširao mu se Simone Zaza u jednom od opasnih kontranapada.

All Goals & highlights - Real Madrid 2-2... by footballgoalshow

ŠPANIJA 1 - 2. KOLO

Sosijedad - Viljareal 3:0 (3:0)