Komentari na vest

Aguero: Potpisao bih za Barsu i da nije bilo Mesija

G

Gostrohi

pre gotovo 5 godina

doktor
H

Hahakdn

pre gotovo 5 godina

Teši se,teši...
p

plavac

pre gotovo 5 godina

ljudina.