Antalija nadigrala Kajzeri, a pomogao joj je i VAR (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 21.12.20. | 18:56

Gostima poništena dva gola - 2:0

Ne samo što je Antalija bila bolji tim od Kajzerija, nego je imala i više sreće. Dobila je sa 2:0 i sa ta tri boda pomerila se ka sredini tabele.

Bila je bolji rival od Kajzerija, a pomogao je i VAR. Dva puta je domaći tim vadio loptu iz mreže, ali je oba puta sudija pokazao da oni ne važe. I to se dogodilo u razmaku od četiri minuta, u 66. i 70. minutu, kada je već domaći tim vodio sa 2:0.

A do te prednosti Antalija je stgla golovima u 37. i 40. minutu utakmice.

Oba puta se videlo da je to ekipa koja bolje kombinuje od Kajzerija, da ima bolju igru i da ume da stvori bolje prilike. Zato i jeste bolje plasirana.

Prvo je pogodio Amilton na asistenciju Jahovića, da bi trijumf potvrdio Fredi u 40. minutu posle lepe akcije.

U drugoj utakmici dana, Konja je dočekala Sivas i izgubila s 0:1. Odlučujući momenat dogodio se na isteku sat vremena igre. Sivas se toliko dodavao da se sticao utisak da želi da unese loptu u mrežu, a Fažr je na kraju spretno odreagovao i tako su gosti pokupili sva tri boda.