Komentari na vest

Arnautović: Dupla kruna sa Zvezdom obaveza, Austrija može do svetske titule

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 1 mesec

sigurno ce austrija do vrha sveta sa markom

JEJICA

pre oko 2 meseca

Ako on Kaze onda je sigurno ono...videćemo...

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 2 meseca

Ајд што лаже, него што сам мисли да је истина.
K

Kkk

pre oko 2 meseca

E ako to tvrdi Arnautovic onda nema problema ,pod uslovom da ga nema u startnih 11
G

Gost Đape

pre oko 2 meseca

Ne mogu verovati da je Arnautović ovoliko šaljiv čovek! Ovo je jedan od najboljih viceva koji sam čuo ove 2026. godine! Da Austrija može do svetske titule! Samo, Arnautović je trebao odmah obrazložiti svoju tvrdnju, uslovom da vještačka inteligencija, napravi dobru animaciju na ovu temu! Bua-a-ha-ha-ha!

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

austrija moze da prodje grupu i cak i tu 16 finala nekako uz dozu srece ali vise od toga ne

Lix

pre oko 2 meseca

Ajde Mare pa nesto i u Evropi da se uradi konacno
P

Pero iz Kopra

pre oko 2 meseca

Lako je davati golove za Austriju , kad na svakih 5-10 minuta dobijaš upotrebljive lopte iz veznog reda od igrača iz Bayern Munich, Borussie D, Leipziga itd..veznog reda vrednog skoro 100 mio EUR-a....Kao što ni Perišič nije mogao, da se "adaptira" u Hajduku (bio Idiot, nesposoban, star itd...) a onda vaskrsnuo u PSV-ju. Tamo sad nije idiot, star in nesposoban....nego je jedan ako ne najbolji igrač. Zašto? Pa tamo mu lopte dodavaju igrači vredni 20-30 mio EUR a ne "pojačanja" za 1 mio iz slabih liga...kao što Zvezda planira. ....Takvi igrači, Kao što su Marko in Perišič (da bi izkoriostili puni potencial), trebaju jak vezni red. Zato se ne snalaze u slabijim ligama....Celu karieru su navikli na jake igrače pored sebe.
B

BH

pre oko 2 meseca

Brale,ni grupu nećete moći proći,možda ,ali zeško

Natasa27

pre oko 2 meseca

zanimljivo je i koliko veruje u reprezentaciju Austrije.

Veljaa13

pre oko 2 meseca

Možda zvuči preambiciozno kad pomene svetsku titulu, ali takav mentalitet imaju najveći igrači.
N

Nataas99

pre oko 2 meseca

Bas zato sto je obaveza se nadam osvajanju Vojvodine
B

Boka85

pre oko 2 meseca

Zvezda dupla kruna a Austrija teška priča

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

čovek je legenda, sledeće sezone do četvrt finala lš sa njim!
A

Alexx

pre oko 2 meseca

Ćuti bolje ti je.
O

OptimusPrajm

pre oko 2 meseca

Može Austrija al da ne kažem kako do svetske titule, Arnautovic igra dobro i u ovim godinama, to stoji
D

Djordje Kostic

pre oko 2 meseca

nema nista od toga

Djordje Kuzmanovic

pre oko 2 meseca

ju naopako Šta reče čovek Sad au baš nema smisla
K

Kanarevo45

pre oko 2 meseca

Tesko da austrija moze nesto

Zvezdas1989

pre oko 2 meseca

Koliko decko hoce bude ko Ibrahimovic,samo ti idi iz Zvezde.Za pare koje igras treba da ores po terenu,a ti igras ko da si dosao na termin,a jos i biras utakmice koje ces da igras.Da su dali Jovicu ovakav ugovor pa ajde.Jovic 28 godina,a ovaj 37godina.Pritom bi Jovic kidao za Zvezdu,jer je ponikao kod nas.
@

@Zvezdas1989

pre oko 2 meseca

Za pare koje su ga doveli bi bilo bolje da su ulozili u omladinski pogon i izbacili jos 1 igraca barem u prvi tim osim kostova. Sramota da okosnicu tima cine stranci sve ove godine. Neka, terza ce nas spasiti
A

Analko

pre oko 2 meseca

Moze Austrija da osvoji Svetsko prvenstvo ali mogu to isto da urade i Jordan, Uzbekistan i Kurasao. U teoriji.

darkoni1991@gmail.com

pre oko 2 meseca

Srećno majstore !

Ilija

pre oko 2 meseca

Došao si ti u Zvezdu zbog 2.500.000 razloga 😂😂
I

Ivan...

pre oko 2 meseca

Austriija moze do titule mozda u kupu Adolfa Hitlera, pod uslovom da ne igra nemacka.
Z

Ziva Sole

pre oko 2 meseca

Korak po korak rodjo,daleko ste od drugog mesta,videcemo

Mismis

pre oko 2 meseca

Arnautovic kad progovori Vosa pobedi idemo i danas isto
K

Kronos

pre oko 2 meseca

Arnautović veeeeliko razočaranje
B

Bilosta1

pre oko 2 meseca

Mnogo price, malo igre
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Bilo bi odlično da Zvezda osvoji duplu krunu.
N

Ne dam na Marka

pre oko 2 meseca

Naslov je bombastičan ali ja nisam pročitao u tekstu da tvrdi da mogu tako daleko dogurati.Lijepo je rekao da je svaka naredna utakmica najvažnija,što je u potpunosti tačno i ispravno.
G

GMGM

pre oko 2 meseca

Rekao je da veruje da su sposobni da osvoje i da se nikad ne zna. Izgleda da nisi ni citao tekst.

Nikola Glisic

pre oko 2 meseca

Uvek treba biti optimista.
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Ma kakva titula ni grupu necete da prodjete,narocito ako igras dekocentrisano i sporo kao u zvezdi,od tebe istade samo ime
П

ПавлеPavle

pre oko 2 meseca

Могу да прођу групу као другопласирани, бољи су од Алжира и Јордана, а Аргентина ће бити прва са 3 победе.
l

loshMy09

pre oko 2 meseca

Tako je 💪🏻🔴⚪gazi Zvezdo

milosveca@gmail.com

pre oko 2 meseca

Mogao si lre par god kad ti je istekao ugovor da dodjes ali ne ti si izabrao da dodjes u 36 zato to ti to bila JEDINA OPCIJA I SAMO TA
B

Blaki

pre oko 2 meseca

Austrija može do titule, davno je bio prvi april.

kiboooo

pre oko 2 meseca

Mislim da on treba da ide

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 meseca

Ocekujem da proradi i Arnautovic nekim golom, a za Austriju na svetskom prvenstvu, ne verujem ni da ce proci grupu.

wizard 1987

pre oko 2 meseca

zamisli u jednu recenicu ..kup Srbije i titula na mondijal...koliko je zabavan ovaj sport🫠

Dramaturg89

pre oko 2 meseca

Mislim da je on došao da sa Radonjom overi FreeStyler.
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Arnautovic i Crvena Zvezda zasluzuju duplu krunu ove sezone igraju najlepsi fudbal u Srbiji
S

Samo jedan covek

pre oko 2 meseca

Austrija može do svetske titule?? U čemu? Skijanju? Ne razumem ove fudbalere što se uvek trude da nešto zvučno I kao inovativno kažu, pokušavaju da ispadnu pametni a samo kontre efekat naprave.. Stankela je ista kategorija...
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Idemo da se uzme kup