
Arsenal kupio Martinelija
Vreme čitanja: 1min | uto. 02.07.19. | 15:45
Prvi potez novog sportskog direktora
Konačno! Arsenal je doveo prvo pojačanje ovog leta. U svom stilu…
Ugovor sa Tobdžijama je potpisao 18-godipnji brazilski napadač Gabrijel Martineli. On dolazi iz brazilskog četvrtoligaša Ituana i plaćen je 6.000.000 evra.
Izabrane vesti
Martineli je prva kupovina novog sportskog direktora Edua. Bivši brazilski vezista je u nekadašnjem klubu preuzeo direktorsku palicu pre dva meseca i odmah počeo da koristi dobro poznavanje fudbalskog tržišta u domovini.
Arsenal je Martinelija pratio mesecima, a mladog Brazilca su lovili i Barselona, i Mančester Junajted. Ipak, Edu je odigrao ključnu ulogu i doveo prvo pojačanje u direktorskom mandatu na Emiratima.
Komentari / Podeli vest
Sledeća vest
Uživo
Tenis
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.




.jpg.webp)


.jpg.webp)
