Komentari na vest
Aston Vila se čuvala za četvrtak, Fulam iskoristio to za opstanak i produžetak evropske nade
T
Trololo
pre oko 2 meseca
Koliko glup naslov... kakav crni opstanak, ljudi na deobi 8. mesta. Zasto se svuda trazi senzacionalizam?
crvene beretke
pre 2 meseca
oborila me vila bar 15 puta do sad...
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
vila je igrala uzasan fudbal jako su tu gde jesu he pravo cudo

Usput
pre 2 meseca
Sve došlo k'o nacrtano... ali Ispvič porušio 80 posto tiketa
M
Mara992
pre 2 meseca
Dobro cuval su se za cetvrtak ali zasto svaki klub koji se cuva za nesto mora da igra ne zaintresovano neka onda ubace drugu postavu celu pa ce mozda o i sa cise zelje zaigrati da se dokazu a ne ovako
B
Bacoglavac
pre 2 meseca
Утакмица више личила на термин него на професионалан меч
D
Doradora12
pre 2 meseca
Vidjen iskhod unaored cak sam odigrao TR 1:0
Sterlings Braunfels
pre 2 meseca
Fulham postao stabilan premijer ligaš od YO-YO kluba ovo im je četvrta ili peta sezona u nizu da su u najvišem rangu i ne brinu za opstanak uvek su sigurni.
M
Marija22
pre 2 meseca
Tako jednostran i dosadan fudbal igra Vila,da je pravo cudo kako je tu gde jeste...,vrlo sporo,mlitavo,bez energije,negledljivo...,cak ih je Oliver spasio ubedljivijeg poraza....
B
Boldrick
pre 2 meseca
Iskreno pre 15 ak godina,mnogo je bils kvalitetnija PL,secam se trcanje.golovi.Ovo sad negledljivo kao Stotska liga.
m
munjadj.
pre 2 meseca
Aston vila je najbolja.

Djordje Kuzmanovic
pre 2 meseca
ceo život navijam zastavom vilu nadam se osvajanju trofeja ove godine
N
Nikola1992a
pre 2 meseca
Osvaja, ali juce
mbratuljevic85@gmail.com
pre 2 meseca
Bice nezgodno u cetvrtak.. Notingen je u formi

perazdera6
pre 2 meseca
Vila komotno osvaja LE!
K
Kapiten Fantastik
pre 2 meseca
Izuzetno losa godina za Premijerligase, prilicno negledljivo, vise fudbala su pruzili juce Green Gully i Preston Lions-i u drzavi Viktoriji. Kao veliki fan PL-e, ovaj trend mora da se prekine ubice ih ekipe slice PSG, sad ce Luka sa arene sport da analizira i da hvali nesto, ne moze se hvaliti kada jedan napad Vile koji ima ritam, prodornost i sve vodi ka šutu, sam je igrac da sutne, on doda saigracu u aut i zavrsi kod golmana. Trend ovih trenera, igra na sigurnost, kontrola tempa pre improvizacije mora da prekine.
j
jokicvv.
pre 2 meseca
Sta ce njima sa opstanak
D
Dedalone
pre 2 meseca
Ево гледам 3 сајта за спортске вести, један обојен политички, други за коцкаре и њихове коментаре, трећи за рекламе... страшно.
N
NR
pre 2 meseca
Koja su ova dca druga?
N
Nanas
pre 2 meseca
Tako jednostran i dosadan fudbal igra Vila,da je pravo cudo kako je tu gde jeste...,vrlo sporo,mlitavo,bez energije,negledljivo...,cak ih je Oliver spasio ubedljivijeg poraza....


.jpg.webp)


.jpg.webp)


