Barsa peva i kad joj se plače

s

sadsd

pre 6 meseci

Barci protiv Getafea nesvirani penal, Barci protiv Osasune ponisten cist gol, Barci protiv Reala nesviran penal. Danas nesviran penal na Lewi. Barci ove sezone ukradeno bar 6-7 bodova. Prosle sezone dobili samo 1 penal u 38 utakmica. Jadno...
М

Митт

Ако се ико од судија фаворизује у Ла Лиги то је Барселона.
V

Veljko9

Piksi bolji trener od Cavija
p

puta madrid

Vratilo se za pljacke protiv getafea i granade sad bi imali dodatna 4 boda perez liga radi punom parom
k

khanbg

Ono nad Felixom cist penal. Sokiran sam da uopste nije gledao VAR. Sklanja loptu, i ovaj mu kaci nogu.

4324

Pedjapfcccc, A real igra dobro u pm gomilu tekmi nezasluzeno dobili sve na srecu i union u lš na odbitak u 94 bolje cuti kad nemas pokrice
P

PedjaPFCCCC

Nemogu da verujem. Toliko me nerviraju, vise Srece nego Pameti. Ama bas nisu uopste Dominantni i u vecinu slucajeva nisu zasluzili bodove. Sem onih 5-0 protiv Antwerpena i 5-0 ove Sezone nista posebno nisu ! Pazi... Protiv Cadiza : 1-0 82 i 2-0 90 Minut. Protiv Vijareala : 3-3 68 i 3-4 71 Minut. Protiv Osasune : 1-2 85 Minut Protiv Selte : 1-2 81 2-2 86 i 2-3 90 Minut. Protiv Maljorke : 2-2 75 Minut. Protiv Sevilje : 1-0 76 Minut. Protiv Granade : 2-2 85 Minut. Protiv Bilbaoa: 1-0 81 Minut. Protiv Sosijadad: 0-1 90 + Minut. Veceras ih je Sosijadad nadigrao. Uz to protiv Porta jedva 1-0 i Shahtara 2-1. Hvala Bogu pa ima malo pravde i Real im vrratio 2- 1 u 91 Minutu ! Lewandowski ove Sezone Los, nisu uzeli zamenu, ni jednog Back Upa...Haos ubacuju neke klince koji davaju golove. Na Svakoj poziciji imaju po jednu dobru zamenu samo na CentarFora nisu razmisljali.
g

gdg

Hahaha navijac reala o sreci, realove tekme celta real 0-1 85, real getafe 2-1 94 na odbitak, protiv sevilje gol u 80 nezasluzeno, barsa ih razvali sutnu 2 puta gol u 93 budi malo objektivan
G

Gost99

To sve isto mozes i za Real napisati Protiv Selte 1:0 gol u 81. minuti Protiv Hetafea 2:1 gol u 95. minuti Protiv Union Berlina 1:0 gol u 94. minuti Protiv Sevilje 1:1 gol u 78. minuti Uz to su dobili mecevi protiv Brage,Napolija,Barselone gde si bili gora ekipa
P

PedjaPFCCCC

@gdg i @gost99 jel ste vi Coravi ? Nisam Navijac Reala, ja sam Navijac Partizana. Napisao sam sve kako jeste, Barcelona smara, nije ubedljiva i daje kasno Golove. Uz to im ne Funkcionise Lewandowski kao sto je Funkcionisao u Bayernu. Ako vas bas zanima i interesuje ja bi voleo da Girona bude ispred Reala i Barce jer kidaju. Nemaju nikakva imena ali kidaju i igraju sa srecem i dusom ! I ono sto su igrali protiv Reala i tu su trebali po meni bodove da uzmu Real nista nije bolji nije bio a kamoli sva tri boda da poneae.