Komentari na vest

Barselona prodala golmana za 3.000.000 evra

U

Uncledrew

pre oko 2 sata

Sta cemo sa milijardu i kusur sto duguju??? 🤔🤔🤔

Radoman Ninkovic

pre oko 2 sata

Penja je vrhunski golman i panatinaikos je top za njega
m

mrca9

pre oko 2 sata

Kap u moru glupo je objavljivati ovakve vesti

Aleksandra Martać

pre oko 2 sata

Lep novac za prodaju, sve najbolje u daljoj karijeri svaka čast