Bešiktaš iz penala do boda (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 23.09.19. | 21:21

Sivas bolji od Trabzona - 2:1

U sudaru Bešitkaša i Bašakšehira biste mogli da očekujete da je to borba timova iz samog vrha turskog šampionata, ali nije bilo tako. U ovom momentu su Bešiktaš i Istanbul ekipe iz donjeg dela tabele. I videlo se da nisu ekipe baš u najboljoj formi, a na kraju je sve završeno remijem 1:1 (0:0).

Zapravo, Istanbul je bio bliži pobedi. Na poluvremenu nije bilo golova, rezultat je bio 0:0, a onda je prvi udarac zadao Bašakšehir. To se dogodilo u 54. minutu kada je Kriveli bio na pravom mestu, iskoristio je šansu koja mu se ukazala i doveo goste u prednost.

Bešiktaš je do kraja pokušao barem da dođe do remija i to je i uspeo. Možda i mnogo teže nego što je to moglo da se očekuje.

Bešiktaš je do izjednačenja stigao u 84. minutu posle penala. Odgovornost je preuzeo Burak Jilmaz i uspeo je da dovede crno-bele do boda.

Dodajmo i da je Sivas dobio Trabzon sa 2:1. Gosti su u 80. minutu pri rezultatu 1:1 imao penal, ali je Sorlot promašio jedanaesterac, a na kraju je Kiftići pogodio za pobedu Sivasa.

TURSKA 1 - 5. kolo

Gectepe - Konja  1:0 (0:0)