Bod po bod, osmo mesto... Volfzburg štuca i ozbiljno zaostaje (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 23.09.19. | 23:01

Hofenhajm na kraju imao zrelije šanse i više razloga da žali zbog konačnog rezultata

Nema poraza, ali nema ni pobede, pa su vodeći timovi polako počeli da odliču Volfburgu, koji je ostvario treći uzastopni remi, ovoga puta sa Hofenhajmom na Folksvagen Areni - 1:1 (1:1).

Ekipa Olivera Glaznera našla se u problemu već na samom početku meča, s obzirom da je Hofenhajm poveo još u šestom minutu golom Sebastijana Rudija, kojem je prethodilo spuštanje lopte glavom Kaderabeka.

Domaćin je do kraja prvog poluvremena uspeo ono što mu je bilo najvažnije, da dođe do izjednačenja. To je na sjajan način uradio Admir Mehmedi, snažnim udarcem iskosa sa leve strane.

Očekivalo se da će pritisak domaćina naglo porasti u nastavku meča, ali se na kraju ispostavilo da su gosti više pretili. Volfzburg će žaliti za sitiacijom Mehmedija iz 62. minuta, kome je gol poništen zbog ofsajda, dok su sa druge strane u ozbiljnim šansama bili Kaderabeg, Baumgardner, Adamjan i na kraju Skov.

Igra iz ovog meča, može da raduje Hofenhajm, koji bi gonačno mogao da prekine seriju loših rezultata i krene ka gornjem delu tabele.