Komentari na vest

Bura u Francuskoj: Odložen veliki derbi, PSŽ i Strazbur povlašćeni

p

pit

pre oko 1 sat

Liverpul ce i izbaciti, ali za dalje nesto nisam siguran. Mogli bi i vlasnici PSZa uskoro da proglase bankrot.
A

Ambrozini

pre oko 3 sata

Premijerligaši kad bi odlagali utakmice, imali bi najbolje rezultate u Evropi.
O

Obreee

pre oko 3 sata

PSG ako dobije sve utakmice u prvenstvu do kraja imace jednako bodova kao i prosle godine.Koliko vidim namjesta mu se da uzme drugu ligu sampiona,kad je Real osvojio prvih 5 za redom kao klub imao je tacno godina kao PSG prosle godine,55 te me stoga ne bi iznenadilo da i PSG krene u neku novu eru osvajanja tog trofeja cesce nego do sad.
Q

Quit

pre oko 4 sata

Psž je odložio utakmicu i izmedju mečeva sa Čelsijem. Fino 7 dana odmora, dok ovi u PL igraju punom parom. Prošli bi oni naravno lagano Čelsi i bez toga, ali to pogotovo pravi drastičnu razliku i to je prednost Pariza, pa i Bajerna koji u ligi može da izvede komotno juniore izmedju velikih utakmica u LŠ, jer najčešće već u Aprilu imaju rešeno prvenstvo, dok konkurenti iz Španije i Engleske igraju najvažnije derbije sezone u svojim ligama.
K

Kulov

pre oko 3 sata

U aprilu? U septembru!
I

Inzaghi

pre oko 4 sata

Ova pravilo treba da reguliše UEFA, ili sve lige to rade na zahtev kluba ili nijedna. Nije fer da PSG odmara a da se Liverpul lomi po PL, ili obe ekipe odmaraju ili nijedna. Ja sam lično za to da se ne odlaže nikad utakmica, imas rostere 25-30 igrača plus omladince pa vidi šta ćeš treneru.
F

Fer1

pre oko 3 sata

Potpuno se slažem, ali na primer Liverpul nikada ne bi pristao na odlaganje, jer te utakmice svakako moraju da se nadoknade i odigraju, što bi značilo da će u nekom momentu morati da igraju PL na svaka 3 dana do kraja sezone. A to nije dobro za rezultate. Dok Psg nije puno briga, znaju da u ligi mogu da izvedu i 6 rezervi, ako se nagomila previše utakmica, pa čak i da ispuste titulu jednom u 10 godina, jaka stvar. Njima je LŠ totalni prioritet kluba svake sezone.
A

Ali kako

pre oko 4 sata

Zar to nema samo kod nas...
K

Kulov

pre oko 4 sata

Ima samo u beton ligama.