Komentari na vest

Čelsi i francuski štoperi - nije išlo, ali bi na Stamford Bridžu da probaju sa još jednim

B

Buca95

pre oko 1 sat

Nema njima pomoci,mogu dovesti koga god hoce.

sxomy

pre oko 2 sata

Tesko ce Celzi ista uraditi. Ambramovic je umeo da drzi klub u top 10 ekipa evrope i sa manjim budzetom
m

mrga84

pre oko 2 sata

niti jednog od navedenih defanzivaca nije ostao u mome secanju...niti ovog lika znam
S

Spasovski92

pre oko 2 sata

Celzi prvo trenere da resi pa tek po formaciji da stvara tim a ne dovedu top igraca a uvale panjeve pored njega

SKIZ

pre oko 2 sata

Челсију треба један штопер који ће бити ту 10+ година и бити на врхунском нивоу. Нешто најближе томе је Чалоба. Када погледате ту чињеницу схватите где је великан из Лондона...
G

Gost555

pre oko 2 sata

Kurt Zuma je bio dobar u Celsiju.
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Hahaha lik bio najveća kiksara, jedva ga se ratosiljali.

kivekive

pre oko 2 sata

Ozbiljan stoper iskreno
B

Branimir Milev

pre oko 2 sata

Ozbiljan štoper, značio bi Čelsiju koji se raspada
P

Peki30

pre oko 2 sata

Realno od Karvalja i Terija, samo je Tijago Silva bio klasa, donekle Ridiger! Svi ostali nestabilni, od Kejhila, Luisa, danas najvise poverenje uliva Kolvil koji je izasao iz povrede.. Lakroa je klasa ali u formaciji s 3 stopera, pitanje je sa npr. Kolvilom na sta bi licilo. Badijasil je spor, Fofana nestabilan Disasi ima potencijal, probao bi s njim jos 1 s Kolvilom i Calobom, a ima mesta i za Lakrou
B

Baća Espino

pre oko 1 sat

Dobar je Aleks bio kao alternativa i Geri Kejhil, a i David Luiz. Vilijam Galas do 2006. pre prelaska u Arsenal takođe dobar.
P

Peki30

pre 28 minuta

Alex, jel me zezas? Tog coveka ne znam ni ko ga je doveo ni kako je dosao do Celsija, nikad nije bio nivo tog tima. Ko i ben haim pod Grantom.Kejhil je bio solidan, ali nikad cvrst i stabilan, jedino napred je znao zabiti. Luiz je bio klasa s 3 stopera,samo s 3 u liniji, inace sklon kiksu. Galas je bio dobar, danas bi on bio dominantan pozadi. Mnogo su losiji danas stoperi nego nekad
B

Bale89

pre oko 3 sata

Odmah ako postoji mogućnost dovesti ovo cudoviste. Covek je stena plus je brz ima da pokida
B

Bukvalno ...

pre oko 3 sata

Najsmjesnija ekipa na svijetu sa ovim transferima. Kupili su 480 igraca za ovih par godina kako nema abravica. Kupe stopera za 50 miliona i poslije pola godine ga zakucaju za klupu. Cirkus od ekipe. Platili onog fofanu 80 miliona povrijedjenog a on prije tog transfera nije odigrao 2 sezone u karijeri... sad ce alonsu dovesti 10 15 igraca da mu naprave tim i na zimu ce ga otjerati zbog losih rezultata

Benny Ben

pre oko 3 sata

Kakav Čelsi, kako je otišao Roman ovo je cirkus od kluba!
G

Gostica

pre oko 3 sata

Ne prica se dovoljno o Celzijevim promasajima, sa Megvajera niste silazili a Fofana za 4 godine odigra 70 utakmica

SKIZ

pre oko 2 sata

Је л твоје паре дају?
G

Gostica

pre oko 1 sat

Boli me ona stvar cije pare daju, pricam o jednoj drugoj stvari al' nisi ti dovoljno bistar da to shvatis