Dalić: Imao sam pet ponuda, sve sam odbio zbog Hrvatske

T

TAKOO JEEE

pre 8 meseci

Zato sto samo tu mozes biti uspesan...Naboj kod igraca, par kvalitetnih fudbalera i ponajvise luda sreca u Rusiji a kasnije protiv Belgije, Japana i Brazila u Arabiji...To sto je imala Hrvatska srece, to niko nije imao u istoriji. Posle Rusije mesec dana najace postave u ligi nacija Spanija- Hrvatska6-0...Dobar covek jeste ali pitanje je da li je toliko dobar strucnjak i da li bi uspeo bilo gde...

Tite

Ono što su Hrvati u fudbalu to su Srbi u kosarci trenutno.
M

Miki2023

Pa ne bih se slozio. Ono sto je Srbija u kosarci to je Hrvatska u rukometu.
V

Veljko9

Reprezentacija sa najvise srece.. Sa Japanom na penale.. Protiv Brazila Petkovic sutira lopta se odbija od Markinjosa i nekako zavarava Alisona i ulazi u gol.. Nadam se jednoj Francuskoj da im objasni neke stvari i spusti na zemlju usrase.
T

Tite

Brazil mora da osvoji sa Ancelotijem 2026i nadam se da ce tako i biti jer dobiće i Endricka i Roke kao nove spiceve koji će biti najbolji uz Halanda na toj poziciji.
a

ante081

Nije to nikakva sreca, nego znanje, kad prodjes na dva svjetska do medalje to nije sreca. Znas do tih penala treba odigrati 120 minuta, vi te penale spominjete kao da je to lagano doci do njih? Sta vi onda niste dosli do njih i prosli dalje? Aj objasni mi? Protiv Brazila dobro pozicioniranje Petkovica koji zabija Brazilcima u 117 minuti, tko je kriv markinjosu sto ne zna braniti prostor? tu je Hrvatska zasluzeno zabila i prosla dalje. Zapravo ova situacija ti pokazuje koliko je Hrvatska na balkanu velesila za ostale, da ti protiv jednog Brazila ides do 120 minuta je ne vjerojatno, cak tu utakmicu ni brazilci nisu imali nekih prilika, ono sto su imali to im je Liva sve skinuo, i kako je to onda sreca?! Npr vas su napunili isti brazilci, a trebali su i vise, 2 gola, 2 precke, 3 stative, ne zaboravimo da ste u toj utakmici imali jedva 4 udarca i 0 u okvir gola, eto to ti se zove sreca! Dovoljno je reci da vam je najbolji highlight te utakmice ono driblanje pavlovica rafinje....Takodjer sreca ti se zove ono vase protiv portugala kada ronaldu nije priznat cisti gol u Beogradu, da je priznat vi nebi ni bili na tom sp. Takodjer francusku koju si ti spomenuo da nas treba "spusti" na zemlju smo nedavno dobili u ligi nacija sa debitantima!
g

gost098

13.6.22. Francuska - Hrvatska 0:1 FRANCUSKA: Maignan - Kounde (od 46. Pavard), Konate, Kimpembe, Digne - Rabiot, Kamara (od 46. Tchouameni), Guendouzi (od 80. Griezmann), Nkunku (od 72. Coman) - Benzema, Mbappe
S

SrpskiCope

Što Bog dade i sreća junačka! Ajde barem nisi rekao da nam tvoja reprezentacija objasni neke stvari jer to bi baš bio smijeh
G

Gost nedragi

Svaka cast,Dalicu! Da se ne lazemo, ja tvojoj repki ne zelim nekih velikih uspeha. No,to sto ste vi uradili za vreme tvog mandata je za jedno veeeeeeeliko postovanje! Toliko dugo ostati u samom vrhu najpopularnijeg, i bez sumnje, najznacanijeg sporta, je ekstremno veliki rezultat!