Komentari na vest

Debi Zdjelara i Mitrovića? Potrošili su se ove sedmice

E

E

pre 5 meseci

Dva velika zvezdasa drze sal Partizana..
п

пп

pre 5 meseci

Уз објективно суђење Радник добија утакмицу
D

Dexterijus

pre 5 meseci

Onda neka pokazu tu "potrosnju" u Surdulici... samo da ne bude uzaludna potrosnja.
B

Banglades

pre 5 meseci

Ako su se potrosili kako ce da se nadoknade?
D

DARAGoN

pre 5 meseci

Odavno potrošeni, samo je pitanje zašto su dovedeni kad su u takvom stanju
K

Koja1970

pre 5 meseci

Kakve su ovo izjave? Potrošili su se ove sedmice!!!
T

Target42

pre 5 meseci

Jel neko, zaista, nešto očekuje od njih dvojice sutra?
T

TD

pre 5 meseci

Potrosili su se ove sedmice?!

Magistar

pre 5 meseci

na sta du se bre potrosili? gde rade od 09:00 do 17:00 da im pomognem malo i olaksam taj posso krvavi?

kiboooo

pre 5 meseci

Pa zar mislis da je lako da se drzi olovka za potpis ugovora? Eto gde su se umorili.